Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great emka 2019-01-16 14:16

cześc Mariusz,
ten sam różowy most, ale gdzie on właściwie sie znajduje? W North Yorkshire, Middlesbrough, czy w Durham >> Stockton-on-Tees? Te trzy ujęcia są bardzo podobne, różnią się światłem i kolorem. Ja zobaczyłabym tez jakieś inne.
Zobacz tu . jednak sie juz nie podnosi. Jak więc przepływaja statki?

Pozdrawiam Małgorzata

Old 01-17-2019, 07:44 AM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is offline
TE Expert

Default To emka: answers

Czesc Malgo,
Zastanawialem sie czy ktos to zauwazy. Napisalem to chyba w komentarzu do pierwszego i drugiego zdjecia: most jest na granicy counties, ktora jest na rzece i nie moglem sie zdecydowac gdzie go umiescic, wiec jesli zdjecie bylo robione od strony polnocnej to jest w Stockton a jak z brzegu poludniowego to Middlesbrough
Tak musze poszukac jeszcze jakiegos innego POV ale nie udalo mi sie na razie znalezc. Te okolice nie sa najbezpieczniejsze na spacery z aparatem.
Tak most sie juz nie podnosi bo w gore rzeki zostala ona i tak zablokowana zapora wodna Tees Barrage wiec i tak dalej nie poplyna. Docieraja wiec podobno statki z weglem z Polski do Tess Port a gorna czesc rzeki tez jest zeglowna ale dla mniejszych turystycznych statkow np Yarm-Stockton. Pozdrawiam serdecznie,
M
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules