Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great zhelach 2007-12-22 5:10

Zdravo Srdjane!
Lep prikaz letnje veceri u Novom Sadu!
Dunavska?
Pozdrav, Zorica

Old 12-22-2007, 12:43 PM
stubin87's Avatar
stubin87 stubin87 is offline
TE Newbie

Default To zhelach: thx

hvala :) stavicu jos, jer imam divnih slika novog sada, samo sto je ogranicen upload... :/ mogli su staviti barem po 2-3 slike na dan...
pozdrav
Reply With Quote
Old 12-22-2007, 12:51 PM
zhelach's Avatar
zhelach zhelach is offline
TE Expert

Default Re: To zhelach: thx

Ne mozes staviti vise od jedne dnevno, prouci dobro na ABOUT sta sve pise o pravilima,
sajt je dosta zanimljiv, a ima i drugi koji mozes da koristis uporedo - www.treklens.com, tamo nas ima vise iz Srbije i lepo se zabavljamo,
ja sam u poslednje vreme ovde prilicno usamljena, tu i tamo se pojavi neko novi, i posle nekog vremena odustane... Ja sam, ako pogledas moju galeriju, pocela sa jako losim fotografijama napravljenim poluispravnim aparatom, a sada sam se malo popravila i trudim se da predstavim svetu i nase bolje strane. Pozdrav, Zorica :)
Reply With Quote
Old 12-22-2007, 01:03 PM
stubin87's Avatar
TE Newbie

znam da se moze poslati samo jedna na dan, zato sam i rekao da bih volio kad bi se po dve-tri barem mogle poslati.
sinoc sam trazio site sa slikama koje salju ljudi sa svojih putovanja, i upravo sam naletio na tako nesto, i bas mi se svidja :))
a ti se bavis fotografijom ili...
ja sam inace student elektrotehnike, ali obozavam fotografiju. imam preko 20.000+ slika, koje hocu da stavim ovde na site da vide da srbi nisu teroristi hehe :))
poz
Reply With Quote
Old 12-22-2007, 01:08 PM
zhelach's Avatar
zhelach zhelach is offline
TE Expert

ja sam po zanimanju terorista :)))
naravno, salim se, profesor sam istorije,
zbog nekog skolskog projekta sam nesto slikala pa me sad uhvatila manija,
postala sam ovisnik o fotografiji i uploadu, pa sina cesto teram od racunara da ja zasednem, kao sto je i sad slucaj :)))
pozdrav, Zorica
Reply With Quote
Old 12-22-2007, 01:19 PM
stubin87's Avatar
TE Newbie

hehe s obzirom da sam imao 2, nekad 3 iz istorije, za mene i jeste terorista hehe salim se! :) i moja mama je profesor (matematike).
vidim imate dva fotoparata i to dobra...mogu misliti da i ja imam tako nesto, stalno bih setao okolo i slikao :)
poz
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules