Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great cagla 2009-01-06 13:45

Arabadan çekince bile bu kadar güzel bir fotoğraf nasıl çıkarıyorsunuz ya, insan özeniyor. İlle bir yerinde bir şey olur ama olmamış işte. O gökyüzünü bu kadar nasıl yakıştırıyorsunuz hayret, bu fotoğrafta masmavi bir gök olsa böyle farklı ve özel olmazdı sanki. Elinize sağlık.
Çağla.

  #1  
Old 01-07-2009, 04:20 AM
silverhead's Avatar
silverhead silverhead is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 353
Default To cagla: :)

İfadem yanlış anlaşılmış, solumdaki görüntüyü hareket halinde çekseydim şu an aranızda olmazdım:) Onlar yolda ben yolda derken, 12 günlük kuzey ege turunun (Bozcaada, Gökçeada dahil)henüz başlarında olmamı kastetmiştim. Sağa yanaşıldı, iki atış yapılabildi. Biri bu, diğeri hemen arkalarından gelen iki hanım daha... fazlasına izin çıkmadı zaten. Havanın pek istenmeyen koşulları belki de dediğiniz gibi avantaj oldu.
Teşekkürler ilginize.
Köksal
Reply With Quote
  #2  
Old 01-07-2009, 02:41 PM
cagla's Avatar
cagla cagla is offline
TE Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 460
Default Re: To cagla: :)

:) Tamam tamam anladım, lüzumsuz bir soru olmuş, zaten İffet'e de yazmışsınız nasıl çektiğinizi. Demek ki bir daha soru sormadan önce diğer yazışmaları okumam lazım. Bu iş iyice zaman alıcı olmaya başladı (ama keyifli). Gene de nazikçe yeniden cevapladığınız için teşekkür ederim, üstelik fazlası da var. Fazla bilgi göz çıkarmaz..:) Selamlar.
Çağla.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 06:43 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH