Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great gezimania 2012-06-04 2:27

nefis bişey bu ! :)) harikasın !

Old 06-04-2012, 11:06 AM
amazon's Avatar
amazon amazon is offline
TE Expert

Default To gezimania: gelişmek...

valla yeşil surat ver diye yönlendirmedim seni buraya...ama fena da olmamış yani...burada en çok eksikliğini hissettiğim 3 fotoğrafçı varsa tarzı ve bakış açısı en yakın olan iki kişi thrax ve sensin....sonra teziç,rigo,bostan....oooo 3 kişi değil elbette ama cidden eski gözleri çok ama çok arıyorum,üzerine bir de arkadaşlık kurulunca katmerli baklava olmuştu burası,üstünde bir de kaymağı olan...birlikte fotoğraf çekmeyi seninle çok ama çok isterim....bir program yapalım önceden...mesela ben ayıp olacak ama fener tarafına hiç gitmedim,süleymaniye'yi hiç görmedim....hayret ettin di mi?ama cidden böyle bir türlü kısmet olmadı...ama senin başkaca yer tekliflerine de açığım....öperim canım...candan gönülden,
ışık ve sevgiyle kal,
iffet
Reply With Quote
Old 06-04-2012, 03:27 PM
gezimania's Avatar
gezimania gezimania is offline
TE Expert

Bana neresi olsa uyar, pazar günü Kartal civarındaydım, günbatımı güzel oluyor karşıdan ama oraya gidip gelmek bir hayli zahmetli oluyormuş toplu taşıma araçları ile Süleymaniye olur , bu haftasonu misafir var bizde, eğer ki gelecek haftasonuna kadar gitmiş olurlarsa , 17 Haziran Pazar olur, havalar çok sıcak , günler uzun zaten, öğleden sonra ya da sabahtan çıkılabilir, 16 Haziran öğleden sonra da olur.. Başka da gelmek isteyen olursa davet edebiliriz.. Bir full frame makine alsam aslında ilk işim Ayasofya'ya gitmek, hem serin hem de büyük, malzeme çok Neyse konuşuruz yine
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules