Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great emka 2015-01-10 14:42

Cześć Kasiu, Bardzo ładny podwójny portret tych chlopców, dzieci, jak to dzieci lubia zabawe. I bardzo ładnie dopasowały sie kolorystycznie do ściany i tego niskiego murku, jak kameleony. Co z nich wyrośnie? Kto to wie, miejsmy nadszieje, że będa mieli dobre zycie.
Po ostatnich wydarzeniach nie bardzo wiadomo co myśleć. Karabiny przeciwko ołówkom i piórom, niewinni ludzie stracili życie - i w redakcji, i zakładnicy, o których nic nie wiadomo. Potworne barbarzyństwo i wyobrażam sobie, w jakim strachu będa teraz żyć. I nie tyklko w Paryzu. To sie może zdarzyc wszędzie. Napastnicy zostali zabici, ale moga przyjść inni. Natomiast co do wolności słowa to mam tu mieszane uczucia. Wiekszość mojego życia szpędziłam w kraju, w którym była ostra cenzura. Teraz jest wolnośc słowa i każdy może powiedzieć (i napisać) wszystko co chce. Niestety, często sa to oblegi, kłamstwa, pomówienia. Nie podoba mi sie to. Ta wolnośc moze być i dobrze, i źle wykorzystywana. Jestem za respektowaniem uczuc innych ludzi.

Bardzo ładne też zdjęcia w WSach, cudo ten ogród.

  #1  
Old 01-11-2015, 10:03 AM
kasianowak's Avatar
kasianowak kasianowak is offline
TE Senior Member
Thread Starter
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 745
Default To emka: Wolnosc

Dziekuje bardzo za mile slowa Malgosiu.
Twoje uwagi na koncu komentarza pasuja rowniez do ostatniego postu Gerta. Jakos tak jest, ze ludzkosc nie potrafi zatrzymac sie w stanie rownowagi. Wahadlo natychmiast zaczyna odchylac sie w druga strone i w koncu znowu dzieje sie cos strasznego.
Pozdrawiam serdecznie
Kasia
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 03:25 PM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH