Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great emka 2015-01-10 14:42

Cześć Kasiu, Bardzo ładny podwójny portret tych chlopców, dzieci, jak to dzieci lubia zabawe. I bardzo ładnie dopasowały sie kolorystycznie do ściany i tego niskiego murku, jak kameleony. Co z nich wyrośnie? Kto to wie, miejsmy nadszieje, że będa mieli dobre zycie.
Po ostatnich wydarzeniach nie bardzo wiadomo co myśleć. Karabiny przeciwko ołówkom i piórom, niewinni ludzie stracili życie - i w redakcji, i zakładnicy, o których nic nie wiadomo. Potworne barbarzyństwo i wyobrażam sobie, w jakim strachu będa teraz żyć. I nie tyklko w Paryzu. To sie może zdarzyc wszędzie. Napastnicy zostali zabici, ale moga przyjść inni. Natomiast co do wolności słowa to mam tu mieszane uczucia. Wiekszość mojego życia szpędziłam w kraju, w którym była ostra cenzura. Teraz jest wolnośc słowa i każdy może powiedzieć (i napisać) wszystko co chce. Niestety, często sa to oblegi, kłamstwa, pomówienia. Nie podoba mi sie to. Ta wolnośc moze być i dobrze, i źle wykorzystywana. Jestem za respektowaniem uczuc innych ludzi.

Bardzo ładne też zdjęcia w WSach, cudo ten ogród.

Old 01-11-2015, 10:03 AM
kasianowak's Avatar
kasianowak kasianowak is offline
TE Senior Member

Default To emka: Wolnosc

Dziekuje bardzo za mile slowa Malgosiu.
Twoje uwagi na koncu komentarza pasuja rowniez do ostatniego postu Gerta. Jakos tak jest, ze ludzkosc nie potrafi zatrzymac sie w stanie rownowagi. Wahadlo natychmiast zaczyna odchylac sie w druga strone i w koncu znowu dzieje sie cos strasznego.
Pozdrawiam serdecznie
Kasia
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules