Fotos

Photographer's Note

TTE.in örnek,özel ve güzel ailesi, benim çok sevgili dostlarım Şaylan ve Cüneyt Başeğmez için;
Sevgili dostlarım epeyce uzun aradan sonra yeniden muhteşem karelerinizle karşılaşmak çok güzeldi, iyiki az acele ettiniz yoksa size veda edemeden gitseydim çok üzülecektim.TE i sadece gönderilen fotoğraflar ve kültür zenginliği notlar için değil için değil, birbirini hiç tanımadığımız,özel yaşamlarını hiç bilmediğimiz halde kurduğumuz harika dostluklar,hepimizde adeta alışkanlık yaratan yorumlar içinde seviyoruz ve buradan temelli ayrılmanın mümkün olmadığınında farkındayız,artık fotoğraf yollamasamda, hergün yine rutin, kim ne göndermiş kimler neler yazmış diye takip edeceğim için sizlerden kendi adıma ayrılmayacağım.
Dubaide ve dünyanın başka güzel coğrafyalarında yaşamın tadını dilediğinizce çıkarmanız ve mutluluğunuzun hep böyle,sağlıkla devam etmesini diliyor sevgi ve selamlarımla sizlerede Hoşçakalın diyorum

Bu fotoğrafı Pazar günü Ağva da çektim harika bir hafta sonu gezisi oldu.Göksu ırmağındaki 50 dk.lık motor gezisi sırasında dere kıyısındaki motellerin birinin görünümü ve sudaki yansımalar çok güzedi
-----------------------------------------------------
AĞVA
Agva… Near Istanbul, a world paradise in which nature shows all its talents… Agva is a natural miracle that leans against a very green forest, faces a very blue sea, and is between two rivers.
Agva attract itself the people that want to escape the complexity of the city during four seasons. It is possible to have a completely different world and to experience a dreamy holiday in Agva after a very short trip. Agva, which has a 97 kilometers distance to Istanbul, provides ideal opportunities for a peaceful holiday.
Agva is a rich district in terms of hotels. In addition, hotels and motels of Agva attract attention with their peculiar architecture. If you are looking for a hotel in Agva, you can find most of them near Göksu River. In addition to those near Göksu River, there are facilities in the center of Agva and near Agva Seaside.


WS.taki iki karede sizler için

TGULUMSER, yedirenk, saylan-cb ha puntuado esta nota como útil.

Photo Information
  • Copyright: Setenay Suzer (setenay) Gold Star Critiquer/Silver Workshop Editor/Gold Note Writer [C: 917 W: 28 N: 1271] (7706)
  • Genre: Lugares
  • Medium: Color
  • Date Taken: 2008-11-09
  • Categories: Naturaleza
  • Exposición: f/5.6, 1/320 segundos
  • More Photo Info: view
  • Versión de la foto: Versión original, Workshop
  • Date Submitted: 2008-11-11 2:25
  • Favoritos: 1 [Ver]
Viewed: 3930
Points: 20
Discussions
Additional Photos by Setenay Suzer (setenay) Gold Star Critiquer/Silver Workshop Editor/Gold Note Writer [C: 917 W: 28 N: 1271] (7706)
View More Pictures
explore TREKEARTH